Brio
Merk: Italtecnica |
Made in: Italië
| EAN: 8055060346553
Presscontrol
230V
Max. 1,5kW pomp
1″ buitendraad
Instelbare startdruk
Bijlage(s):
Beschrijving
De Brio presscontrol is een doorstromingsschakelaar die de pomp volautomatisch in- of uitschakelt op basis van druk. M.a.w. wanneer een kraan of klep geopend wordt en er een drukverschil ontstaat in de persleiding wordt uw pomp ingeschakeld en zodra er een kraan/klep gesloten wordt, wordt uw pomp weer uitgeschakeld.
De schakelaar beveiligt de pomp tegen het drooglopen en is voorzien van een anti-lock bescherming die iedere 24 uur uw pomp kortstondig opstart om er voor te zorgen dat de waaier niet vast gaat zitten door aanslag. De inschakeldruk kan heel simpel handmatig ingesteld worden van 1,5 tot 3,5 bar.
Geschikt voor centrifugaalpompen en druk dompelpompen tot 2 Pk (12 Ampère).
Kan zowel horizontaal als verticaal gemonteerd worden.
Aansluiting 1″ buitendraad.
Minimale capaciteit 2,5 ltr./min.
Maximale capaciteit 9 m3/uur (kan in een by-pass voor grotere doorlaat)
Maximale druk 10 bar
Europese topkwaliteit!
Let op: dit product wordt onbekabeld geleverd!
Specificaties
| Volt | 230 V |
|---|---|
| Ampère | 12,0 A |
| Max. kW | 1,5 kW |
| Frequentie | 50 hertz |
| Aansluiting | 1" buitendraad |
| Max. druk | 10 bar |
| Max. m3/uur | 9 m3/uur |
| Max. temp. °C | 45°C |
| Droogloopbeveiliging | Ja |
| Anti-lock beveiliging | Ja |
| IP klasse | IP 65 |








