PS-5D drukschakelaar voor stuurstroom
Merk: Italtecnica |
Made in: Italië
| EAN: 8055060344252
Mechanische drukschakelaar met wisselcontact
5,0 A maximaal
1/4″ binnendraad
Instelbaar tussen 1,7 en 7,5 bar
Beschrijving
De PS-5D stuurstroom drukschakelaar is uitgevoerd met COM – NC – NO contacten en is daarmee de ideale oplossing voor zowel boven- als onderdruk schakelingen binnen het drukbereik van 1,7 tot 7,5 bar. Voorzien van een handige 1/4″ binnendraad swivelmoer voor eenvoudige (de-)montage zelfs als de schakelaar al helemaal bekabeld is.
Een veelzijdige keuze voor residentiële, agrarische en industriële toepassingen.
Dit product wordt onbekabeld geleverd!
Specificaties
| Ampère | 5,0 A |
|---|---|
| Aansluiting | 1/4" binnendraad |
| Swivelmoer | ja |
| Instelling | 2,4 – 3,5 bar |
| Instelbereik | 1,7 – 7,5 bar |
| Min. delta | 0,5 bar |
| Max. delta | 3,3 bar |
| Max. temp. °C | 55°C |
| IP klasse | IP 44 |









