TekSwitch digitale drukschakelaar
Merk: Elentek |
Made in: Italië
Digitale drukschakelaar
230V
1/4″ binnendraad
Instelbaar tussen 0,5 en 8,0 bar
Beschrijving
De TekSwitch is een digitale drukschakelaar om monofase (230V) pompen tot 3pK in en uit te schakelen op basis van druk. Via het gebruiksvriendelijke bedieningspaneel zijn alle instellingen eenvoudig en snel te beheren. De bedrading word op dezelfde manier uitgevoerd als een conventionele pressostaat.
De Elentek TekSwitch beschermt uw pomp tegen drooglopen, overbelasting en pendelen. Kan ook in combinatie met een tweede TekSwitch werken om een cascade opstelling te creeeren. Start- en stopdruk zijn vrij instelbaar, dus ook omgekeerd te gebruiken (onderdruk schakelaar).
Dit product wordt onbekabeld geleverd!
Specificaties
| Volt | 230 V |
|---|---|
| Aansluiting | 1/4" binnendraad |
| Swivelmoer | nee |
| Instelling | 5,0 – 7,0 bar |
| Instelbereik | 0,5 – 8,0 bar |
| Min. delta | 0,6 bar |
| Max. delta | 2,3 bar |
| Max. temp. °C | 40°C |
| IP klasse | IP 44 |
| Droogloopbeveiliging | Ja |








