VASCO V4118-0121
Merk: Nastec |
 Made in: Italië
Frequentieregelaar met sensor
Volt in: 400V
Volt uit: 400V
Max. 55,0 kW pomp
Aansluiting sensor: 1/4″ buitendraad
Beschikbaarheid: Slechts 1 resterend op voorraad
Beschrijving
  • energiebesparing en kostenbesparing
  • vereenvoudigde installatie
  • langere levensduur van het pompsysteem
  • grotere betrouwbaarheid
  • beveiliging tegen overbelasting en drooglopen
  • weergave van ingangsstroom en voedingsspanning
  • registratie van draaiuren en foutmeldingen en alarmen
  • een tweede of derde pomp met constante snelheid aansturen (DOL: Direct On Line)
  • aansluiten op andere apparaten voor gecombineerde werking
Eenvoudige installatie
  • Sluit het apparaat aan op de voeding.
  • Sluit het apparaat aan op de pomp.
  • Stel het apparaat in om de pomp te configureren voor het systeem en de gewenste prestaties.
Instellen en aansturen via de app
Dankzij de Nastec NOW-app kunt u met alle Nastec Bluetooth® SMART-apparaten communiceren om:
  • Statistieken over energieverbruik te bekijken en de alarmgeschiedenis te controleren.
Inbegrepen bij levering
  • VASCO frequentieregelaar
  • bekabelde druksensor
  • muurbeugel
  • handleiding
Specificaties
Volt
400 V
Ampère
118,0 A
Max. kW
55,0 kW
Frequentie
50 hertz
Max. druk
16 bar – andere opties beschikbaar
Max. temp. °C
40°C