FKP F6 65/10 SS
Merk: FKP |
Made in: Italië
6″ bronpomp
400V 22kW 30hp
96,0 m3/uur
150 meter
Beschrijving
6″ bronpomp uitgevoerd in RVS 304 met RVS 316 waaiers. Geschikt voor installatie in bronnen met een minimum (binnen-)diameter van 155mm. Zandbestendig tot 500gr/m3, dus ook te gebruiken in bronnen die een beetje zand geven. Deze pomp is ideaal voor haspelberegening met een afname tussen de 50 – 72 m3/uur.
De pomp wordt standaard geleverd met een 30hp 22kW DOL watergel gevulde 6″ bronpompmotor met RVS 304 behuizing, G25 gietijzeren pompsteun en lager-behuizing en een RVS 304 pomp-as. De motor kan ook volledig in RVS 304 uitgevoerd worden voor een meerprijs van 600,- euro incl. BTW.
Inbegrepen bij levering
- pomp met motor
- 3 meter 10mm2 kabel
- handleiding
Voordelen van een bronpomp
- stil
- uit het zicht
- vorstschade is onmogelijk
- geen lekkende dichtingen
- geen problemen met lage waterstand
Curve
| m3/uur | 0,0 | 48 | 51 | 54 | 60 | 66 | 72 | 78 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| meters | 150 | 112 | 108 | 105 | 96 | 85 | 72 | 58 |
Specificaties
| Volt | 400 V |
|---|---|
| Ampère | 49,0 A |
| Frequentie | 50 hertz |
| kW (P2) | 22,0 kW |
| Opvoerhoogte | 150 meter |
| Max. m3/uur | 96,0 m3/uur |
| Nom. m3/uur | 60,0 m3/uur |
| Zandbestendigheid | 500 gram/m3 |
| Vloeistof | Schoon water |
| Aansluiting | 3" binnendraad |
| Diameter | 151 mm ⌀ |
| Lengte | 2.396 mm |
| Gewicht | 165,0 kg |
| Pomphuis | RVS 304 |
| Waaiers | RVS 316 |
| Pomp-as | RVS 316 |
| As koppeling | RVS 316L |
| Koelmiddel | Water & glycol |
| IP klasse | IP 68 |







