FKP P6 L42/09
Merk: FKP |
Made in: Italië
6″ bronpomp
400V 15kW 20hp
66,0 m3/uur
116 meter
Beschrijving
6″ bronpomp uitgevoerd in RVS 304 met Noryl waaiers. Geschikt voor installatie in bronnen met een minimum (binnen-)diameter van 145mm. Zandbestendig tot 150gr/m3, dus ook te gebruiken in bronnen die een beetje zand geven. Deze pomp is ideaal voor haspelberegening met een afname tussen de 36 – 42 m3/uur.
De pomp wordt standaard geleverd met een 20hp 15kW DOL watergel gevulde 6″ bronpompmotor met RVS 304 behuizing, G25 gietijzeren pompsteun en lager-behuizing en een RVS 304 pomp-as.
Inbegrepen bij levering
- pomp met motor
- 3 meter 4mm2 kabel
- handleiding
Voordelen van een bronpomp
- lekker stil
- uit het zicht
- nooit meer vorstschade
- geen lekkende dichtingen
- lage waterstand is geen probleem
Curve
| m3/uur | 0,0 | 33 | 36 | 39 | 42 | 45 | 48 | 51 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| meters | 116 | 88 | 81 | 75 | 69 | 64 | 59 | 54 |
Specificaties
| Volt | 400 V |
|---|---|
| Ampère | 34,0 A |
| Frequentie | 50 hertz |
| kW (P2) | 15,0 kW |
| Opvoerhoogte | 116 meter |
| Max. m3/uur | 66,0 m3/uur |
| Nom. m3/uur | 42,0 m3/uur |
| Zandbestendigheid | 150 gram/m3 |
| Vloeistof | Schoon water |
| Aansluiting | 3" binnendraad |
| Diameter | 140 mm ⌀ |
| Lengte | 1.687 mm |
| Gewicht | 91,0 kg |
| Pomphuis | RVS 304 |
| Waaiers | Noryl |
| Pomp-as | RVS 304 |
| As koppeling | RVS 316 |
| Koelmiddel | Water & glycol |
| IP klasse | IP 68 |








