FKP 8EW 67kW
Merk: FKP |
Made in: Italië
8″ bronpomp motor
400V
67kW
Water/glycol gevuld
Extra zware uitvoering
Beschrijving
Extra zwaar uitgevoerde 8″ bronpomp motor 400V DOL (SD op aanvraag) met NEMA 8″ pompkoppeling. De behuizing van de motor is uitgevoerd in RVS 304 in combinatie met G25 en gevuld met een niet giftige watergel als koelmiddel. Max. 10 starts/uur en een minimale stroomsnelheid van 0,15 m/s vereist voor goede koeling.
Extra zware uitvoering met oversized lagers en koelmiddel zodat deze motor ook ingezet kan worden bij temperaturen tot 60°C.
Wordt geleverd met 5 meter kabel 16mm2, maar deze kan simpel vervangen worden door een langere kabel met waterdichte connector of verlengt worden.
Inbegrepen bij levering
- motor
- 5 meter 16mm2 kabel
- handleiding
Specificaties
| Volt | 400 V |
|---|---|
| Ampère | 129,0 A |
| Frequentie | 50 hertz |
| kW (P2) | 67,0 kW |
| Diameter | 192 mm ⌀ |
| Lengte | 1.460 mm |
| Gewicht | 193 kg |
| NEMA | 8" koppeling |
| Max. temp. °C | 60°C |
| Max. diepte | 500 meter |
| Koelmiddel | Water & glycol |
| IP klasse | IP 68 |
| Categorie type | Motor |








