Tekpress
Merk: Elentek |
Made in: Italië
Presscontrol met geïntegreerde buffertank
230V
Max. 2,2kW pomp
1″ buitendraad
Instelbare startdruk
Beschrijving
De Elentek TekPress is een presscontroller voor de automatische controle en bescherming van elektrische pompen op 230V t/m 2,2Kw (3pk). Het systeem bevat een speciale elektronische sensor voor flow en druk, hierdoor start de pomp wanneer er water afgenomen wordt en stopt de pomp 10 seconden nadat de waterafname stopt. De TekPress heeft een droogloopbeveiliging, manometer, geintegreerde buffertank om pendelen te voorkomen en een automatische reset.
De maximale capaciteit 10 m³/h
Maximale druk 10 bar
(Dit product wordt ook wel verkocht als zijnde Coelbo Optiplus Procontrol.)
Europese topkwaliteit!
Specificaties
| Volt | 230 V |
|---|---|
| Ampère | 16,0 A |
| Max. kW | 2,2 kW |
| Frequentie | 50 hertz |
| Aansluiting | 1" buitendraad |
| Max. druk | 10 bar |
| Max. m3/uur | 10 m3/uur |
| Max. temp. °C | 45°C |
| Droogloopbeveiliging | Ja |
| Anti-lock beveiliging | Nee |
| IP klasse | IP 65 |







