FKP 4BW-M 0,37kW
Merk: FKP |
Made in: Italië
4″ bronpompmotor
230V
0,37kW
Water/glycol gevuld
Beschrijving
Topkwaliteit onderhoudsvrije 4″ bronpomp motor 230V DOL met NEMA 4″ pompkoppeling. De behuizing van de motor is uitgevoerd in RVS 304. De motor is gevuld met een water & glycol mengsel (non-toxic) als koelmiddel. Max. 20 starts/uur en een minimale stroomsnelheid van 0,10m/s vereist voor goede koeling.
De motor is uitgevoerd met oversized lagers en water/glycol koelmiddel zodat deze motor probleemloos ingezet kan worden bij temperaturen tot 35°C en ook goed kan functioneren bij lagere snelheden en daarmee uiterst geschikt is voor gebruik in combinatie met een frequentieregelaar.
Wordt geleverd met 1,7 meter kabel 1,5mm2, maar deze kan simpel vervangen worden door een langere kabel met waterdichte connector of verlengt worden.
Inbegrepen bij levering
- motor
- 1,7 meter 1,5mm2 kabel
- handleiding
Let op:
Deze 230V bronpompmotor heeft GEEN ingebouwde condensator. Om de motor te laten draaien moet er een condensator met een waarde van 20𝜇𝐹 gebruikt worden. Wij raden aan om een condensatorkast in te zetten met thermische beveiliging.
Specificaties
| Volt | 230 V |
|---|---|
| Ampère | 3,5 A |
| Frequentie | 50 hertz |
| kW (P2) | 0,37 kW |
| Diameter | 95,0 mm ⌀ |
| Lengte | 240 mm |
| Gewicht | 6,8 kg |
| NEMA | 4" koppeling |
| Max. temp. °C | 35°C |
| Max. diepte | 150 meter |
| Koelmiddel | Water & glycol |
| IP klasse | IP 68 |







