FKP F8 110/06
Merk: FKP |
Made in: Italië
8″ bronpomp
400V 37W 50hp
156,0 m3/uur
156 meter
Beschrijving
8″ bronpomp uitgevoerd in G25 gietijzer met G25 gietijzeren waaiers. Geschikt voor installatie in bronnen met een minimum (binnen-)diameter van 193mm. Zandbestendig tot 500gr/m3, dus ook te gebruiken in bronnen die een beetje zand geven. Deze pomp is ideaal voor haspelberegening en grote industriële toepassingen met een afname tussen de 75 – 120 m3/uur bij een druk boven de 6 bar.
De pomp wordt standaard geleverd met een extra zwaar uitgevoerde 50hp 37kW DOL watergel gevulde 8″ bronpompmotor met RVS 304 behuizing, G25 gietijzeren pompsteun en lager-behuizing en een RVS 304 pomp-as.
De motor is tegen een meerprijs ook verkrijgbaar in volledige RVS 304, RVS 316 of Duplex behuizing.
Deze pomp is tegen een meerprijs ook verkrijgbaar met RVS 316 of marine brons waaiers.
Deze pomp is tegen een meerprijs ook verkrijgbaar met RVS 316 of marine brons behuizing.
Deze pomp is tegen een meerprijs ook verkrijgbaar met RVS 316 pomp-as.
De pomp kan dus opgebouwd worden in verschillende combinaties qua materiaal. Bel of mail ons voor de juiste prijs!
Inbegrepen bij levering
- pomp met motor
- 5 meter 16mm2 kabel
- handleiding
Voordelen van een bronpomp
- stil
- uit het zicht
- vorstschade is onmogelijk
- geen lekkende dichtingen
- geen problemen met lage waterstand
Curve
| m3/uur | 0,0 | 78 | 84 | 90 | 96 | 108 | 120 | 132 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| meters | 156 | 105 | 100 | 95 | 90 | 77 | 62 | 46 |
Specificaties
| Volt | 400 V |
|---|---|
| Ampère | 77,0 A |
| Frequentie | 50 hertz |
| kW (P2) | 37,0 kW |
| Opvoerhoogte | 156 meter |
| Max. m3/uur | 156,0 m3/uur |
| Nom. m3/uur | 96,0 m3/uur |
| Zandbestendigheid | 500 gram/m3 |
| Vloeistof | Schoon water |
| Aansluiting | 5" binnendraad |
| Diameter | 192mm ⌀ |
| Lengte | 2.188 mm |
| Gewicht | 228,0 kg |
| Pomphuis | G25 |
| Waaiers | G25 |
| Pomp-as | RVS 431B |
| As koppeling | RVS 316L |
| Koelmiddel | Water & glycol |
| IP klasse | IP 68 |








