Panelli 140 PRX34 N/11
Merk: Panelli |
Made in: Italië
6″ bronpomp
400V 15kW 20hp
48,0 m3/uur
150 meter
Bijlage(s):
Beschrijving
6″ bronpomp uitgevoerd in RVS 304 met Noryl waaiers. Geschikt voor installatie in bronnen met een minimum (binnen-)diameter van 150mm. Zandbestendig tot 400gr/m3, dus ook te gebruiken in bronnen die een beetje zand geven. Deze pomp is ideaal voor haspelberegening tussen de 30 – 38 m3/uur.
De pomp wordt standaard geleverd met een 20hp 15kW DOL watergel gevulde 6″ bronpompmotor met RVS 304 behuizing, G25 gietijzeren pompsteun en lager-behuizing en een RVS 431 pomp-as. Tegen een meerprijs van 400,- euro incl. BTW kan de gehele behuizing (dus pompsteun en lager-behuizing) uitgevoerd worden RVS 304.
(RVS 316, Duplex en RVS 904 zijn ook mogelijk op aanvraag.)
Inbegrepen bij levering
- pomp met motor
- 3 meter 6mm2 kabel
- handleiding
Voordelen van een bronpomp
- stil
- uit het zicht
- vorstschade is onmogelijk
- geen lekkende dichtingen
- geen problemen met lage waterstand
Curve
| m3/uur | 0,0 | 18 | 24 | 30 | 36 | 42 | 48 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| meters | 150 | 132 | 120 | 103 | 82 | 54 | 23 |
Specificaties
| Volt | 400 V |
|---|---|
| Ampère | 31,5 A |
| Frequentie | 50 hertz |
| kW (P2) | 15,0 kW |
| Opvoerhoogte | 150 meter |
| Max. m3/uur | 48,0 m3/uur |
| Nom. m3/uur | 34,0 m3/uur |
| Zandbestendigheid | 400 gram/m3 |
| Vloeistof | Schoon water |
| Aansluiting | 3" binnendraad |
| Diameter | 145 mm ⌀ |
| Lengte | 1.927 mm |
| Gewicht | 99,0 kg |
| Pomphuis | RVS 304 |
| Waaiers | Noryl |
| Pomp-as | RVS 420 |
| As koppeling | RVS 304 |
| Koelmiddel | Water & glycol |
| IP klasse | IP 68 |







