Panelli 95 PRX8/7
Merk: Panelli |
Made in: Italië
4″ bronpomp
230V 1,1kW
12,0 m3/uur
44 meter
Bijlage(s):
Beschrijving
4″ bronpomp uitgevoerd in RVS 304 met polycarbonaat waaiers. Geschikt voor installatie in bronnen met een minimum (binnen-)diameter van 105mm. Zandbestendig tot 300gr/m3, dus ook te gebruiken in bronnen die een beetje zand geven. Deze pomp is de perfecte vervanger voor uw oude 1,5 pk beregeningspomp!
De pomp wordt geleverd inclusief een condensatorkast met thermische beveiliging. Het voordeel van een losse condensatorkast is dat bij problemen met de condensator (een onderdeel van een paar euro), u simpelweg bovengronds de condensator kunt vervangen zonder het gehele systeem te demonteren.
Inbegrepen bij levering
- pomp met motor
- condensatorkast
- 20 meter stroomkabel
- handleiding
Voordelen van een bronpomp
- stil
- uit het zicht
- nooit meer vorstschade
- geen lekkende dichtingen
- lage waterstand is geen probleem
Curve
| m3/uur | 0,0 | 4,8 | 6,0 | 7,2 | 8,4 | 9,6 | 10,8 | 12,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| meters | 44 | 41 | 39 | 35 | 32 | 27 | 19 | 8 |
Specificaties
| Volt | 230 V |
|---|---|
| Ampère | 9,4 A |
| Frequentie | 50 hertz |
| kW (P2) | 1,1 kW |
| Opvoerhoogte | 44 meter |
| Max. m3/uur | 12,0 m3/uur |
| Nom. m3/uur | 8,0 m3/uur |
| Zandbestendigheid | 300 gram/m3 |
| Vloeistof | Schoon water |
| Aansluiting | 2" binnendraad |
| Diameter | 100 mm ⌀ |
| Lengte | 812 mm |
| Gewicht | 12,0 kg |
| Pomphuis | RVS 304 |
| Waaiers | Polycarbonaat |
| Pomp-as | RVS 304 |
| As koppeling | RVS 304 |
| Koelmiddel | Olie |
| IP klasse | IP 68 |








