FKP P4 F40/23
Merk: FKP |
Made in: Italië
4″ bronpomp
400V 3,0W
10,5 m3/uur
161 meter
Beschrijving
4″ bronpomp uitgevoerd in RVS 304 met Delrin waaiers op een keramische steunbus waardoor deze pomp probleemloos droog kan lopen. Geschikt voor installatie in bronnen met een minimum (binnen-)diameter van 105mm. Zandbestendig tot 250gr/m3, dus ook te gebruiken in bronnen die een beetje zand geven. Deze pomp is ideaal voor toepassing waarbij een hogere druk vereist is.
Inbegrepen bij levering
- pomp met motor
- 2 meter stroomkabel
- handleiding
Voordelen van een bronpomp
- stil
- uit het zicht
- nooit meer vorstschade
- geen lekkende dichtingen
- lage waterstand is geen probleem
Curve
| m3/uur | 0,0 | 4,8 | 5,4 | 6,0 | 6,6 | 7,5 | 9,0 | 10,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| meters | 161 | 125 | 120 | 113 | 106 | 94 | 66 | 35 |
Specificaties
| Volt | 400 V |
|---|---|
| Ampère | 7,5 A |
| Frequentie | 50 hertz |
| kW (P2) | 3,0 kW |
| Opvoerhoogte | 161 meter |
| Max. m3/uur | 10,5 m3/uur |
| Nom. m3/uur | 6,0 m3/uur |
| Zandbestendigheid | 250 gram/m3 |
| Vloeistof | Schoon water |
| Aansluiting | 2" binnendraad |
| Diameter | 98 mm ⌀ |
| Lengte | 1.731 mm |
| Gewicht | 33,1 kg |
| Pomphuis | RVS 304 |
| Waaiers | Delrin |
| Pomp-as | RVS 431B |
| As koppeling | RVS 316L |
| Koelmiddel | Olie |
| IP klasse | IP 68 |







