Eaton PKZM0-16 10-16A
Merk: Eaton |
Made in: Duitsland
| EAN: 4015082653422
motorbeveiligingsschakelaar
10 – 16 ampère
DIN inbouwmodule
Beschrijving
De Eaton PKZ-schakelaar is een compacte, thermisch-magnetische schakelaar om uw bronpompmotor te beschermen tegen overbelasting (thermisch) en kortsluiting (magnetisch). Het combineert schakel- en beveiligingsfuncties in één, waardoor schade aan motorwikkelingen wordt voorkomen.
Deze schakelaar is een DIN inbouwmodule en kan gecombineerd worden met andere DIN modules in een schakelkast.
Functie
- Beschermt de motor tegen oververhitting bij een te hoge stroom.
- Schakelt de motor direct uit bij kortsluiting.
- Deze schakelaar is instelbaar tussen 10 en 16 ampère.
Inbegrepen bij levering
- motorbeveiligingsschakelaar
- handleiding
Specificaties
| Hoogte | 93 mm |
|---|---|
| Breedte | 45 mm |
| Diepte | 76 mm |
| Gewicht | 0.299 kg |
| Frequentie | 50 hertz |
| Instelbereik | 10 – 16 A |
| Max. temp. °C | 40°C |
| Schakelingen | 100.000 |










