FKP P4 E07/06
Merk: FKP |
Made in: Italië
4″ bronpomp
230V 0,55kW
6,6 m3/uur
41 meter
Beschrijving
4″ bronpomp uitgevoerd in RVS 304 met Delrin waaiers op een keramische steunbus waardoor deze pomp probleemloos droog kan lopen. Geschikt voor installatie in bronnen met een minimum (binnen-)diameter van 105mm. Zandbestendig tot 250gr/m3, dus ook te gebruiken in bronnen die een beetje zand geven. Deze pomp is ideaal voor tuinberegening en de perfecte vervanger van 1pk centrifugaal pompen.
De pomp wordt geleverd inclusief een condensatorkast met thermische beveiliging. Het voordeel van een losse condensatorkast is dat bij problemen met de condensator (een onderdeel van een paar euro), u simpelweg bovengronds de condensator kunt vervangen zonder het gehele systeem te demonteren.
Inbegrepen bij levering
- pomp met motor
- condensatorkast
- 20 meter stroomkabel
- handleiding
Voordelen van een bronpomp
- stil
- uit het zicht
- nooit meer vorstschade
- geen lekkende dichtingen
- lage waterstand is geen probleem
Curve
| m3/uur | 0,0 | 3,0 | 3,3 | 3,6 | 3,9 | 4,2 | 4,8 | 5,4 | 6,0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| meters | 41 | 37 | 36 | 34 | 33 | 31 | 26 | 20 | 15 | 8 |
Specificaties
| Volt | 230 V |
|---|---|
| Ampère | 4,7 A |
| Frequentie | 50 hertz |
| kW (P2) | 0,55 kW |
| Opvoerhoogte | 41 meter |
| Max. m3/uur | 6,6 m3/uur |
| Nom. m3/uur | 4,2 m3/uur |
| Zandbestendigheid | 250 gram/m3 |
| Vloeistof | Schoon water |
| Aansluiting | 1 1/4" binnendraad |
| Diameter | 98 mm ⌀ |
| Lengte | 689 mm |
| Gewicht | 11,8 kg |
| Pomphuis | RVS 304 |
| Waaiers | Delrin |
| Pomp-as | RVS 431B |
| As koppeling | RVS 316L |
| Koelmiddel | Olie |
| IP klasse | IP 68 |








