FKP P4 Q40/12
Merk: FKP |
Made in: Italië
4″ bronpomp
400V 3,0kW
27,0 m3/uur
69 meter
Beschrijving
4″ bronpomp uitgevoerd in RVS 304 met Delrin waaiers op een keramische steunbus waardoor deze pomp probleemloos droog kan lopen. Geschikt voor installatie in bronnen met een minimum (binnen-)diameter van 105mm. Zandbestendig tot 250gr/m3, dus ook te gebruiken in bronnen die een beetje zand geven. Deze pomp is ideaal voor grote tuinberegening, beregening van paardenbakken, proceskoeling, schoonspuiten van materiaal etc. etc.
Omdat deze pomp een extra grote capaciteit heeft, heeft deze geen inwendige terugslagklep! Als u een terugslagklep in de leiding nodig heeft, dan raden wij aan om een 3″ klep te zetten.
Inbegrepen bij levering
- pomp met motor
- 2 meter stroomkabel
- handleiding
Voordelen van een bronpomp
- stil
- uit het zicht
- nooit meer vorstschade
- geen lekkende dichtingen
- lage waterstand is geen probleem
Curve
| m3/uur | 0,0 | 9,0 | 12,0 | 15,0 | 18,0 | 21,0 | 24,0 | 27,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| meters | 69 | 57 | 51 | 45 | 40 | 33 | 23 | 11 |
Specificaties
| Volt | 400 V |
|---|---|
| Ampère | 7,5 A |
| Frequentie | 50 hertz |
| kW (P2) | 3,0 kW |
| Opvoerhoogte | 69 meter |
| Max. m3/uur | 27,0 m3/uur |
| Nom. m3/uur | 18,0 m3/uur |
| Zandbestendigheid | 250 gram/m3 |
| Vloeistof | Schoon water |
| Aansluiting | 2" binnendraad |
| Diameter | 98 mm ⌀ |
| Lengte | 1.492 mm |
| Gewicht | 21,4 kg |
| Pomphuis | RVS 304 |
| Waaiers | Delrin |
| Pomp-as | RVS 431B |
| As koppeling | RVS 316L |
| Koelmiddel | Olie |
| IP klasse | IP 68 |








