FKP P4 H30/12
Merk: FKP |
Made in: Italië
4″ bronpomp
400V 2,2kW
15,0 m3/uur
82 meter
Beschrijving
4″ bronpomp uitgevoerd in RVS 304 met Delrin waaiers op een keramische steunbus waardoor deze pomp probleemloos droog kan lopen. Geschikt voor installatie in bronnen met een minimum (binnen-)diameter van 105mm. Zandbestendig tot 250gr/m3, dus ook te gebruiken in bronnen die een beetje zand geven. Deze pomp is ideaal voor tuinberegening en de perfecte vervanger van traditionele 2pk centrifugaal pompen met net dat stukje extra druk en capaciteit.
Inbegrepen bij levering
- pomp met motor
- 2 meter stroomkabel
- handleiding
Voordelen van een bronpomp
- stil
- uit het zicht
- nooit meer vorstschade
- geen lekkende dichtingen
- lage waterstand is geen probleem
Curve
| m3/uur | 0,0 | 6,6 | 7,5 | 9,0 | 10,5 | 12,0 | 13,5 | 15,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| meters | 82 | 70 | 67 | 60 | 51 | 40 | 25 | 10 |
Specificaties
| Volt | 400 V |
|---|---|
| Ampère | 5,6 A |
| Frequentie | 50 hertz |
| kW (P2) | 2,2 kW |
| Opvoerhoogte | 82 meter |
| Max. m3/uur | 15,0 m3/uur |
| Nom. m3/uur | 9,0 m3/uur |
| Zandbestendigheid | 250 gram/m3 |
| Vloeistof | Schoon water |
| Aansluiting | 2" binnendraad |
| Diameter | 98 mm ⌀ |
| Lengte | 1.114 mm |
| Gewicht | 18,0 kg |
| Pomphuis | RVS 304 |
| Waaiers | Delrin |
| Pomp-as | RVS 431B |
| As koppeling | RVS 316L |
| Koelmiddel | Olie |
| IP klasse | IP 68 |







