FKP P6 F24/08
Merk: FKP |
Made in: Italië
6″ bronpomp
400V 7,5kW 10,0hp
39,0 m3/uur
122 meter
Beschrijving
6″ bronpomp uitgevoerd in RVS 304 met Noryl waaiers. Geschikt voor installatie in bronnen met een minimum (binnen-)diameter van 145mm. Zandbestendig tot 150gr/m3, dus ook te gebruiken in bronnen die een beetje zand geven. Deze pomp is ideaal voor haspelberegening tussen de 21 – 30 m3/uur.
De pomp wordt standaard geleverd met een 10hp 7,5kW DOL watergel gevulde 6″ bronpompmotor met RVS 304 behuizing, G25 gietijzeren pompsteun en lager-behuizing en een RVS 304 pomp-as.
Inbegrepen bij levering
- pomp met motor
- 3 meter 4mm2 kabel
- handleiding
Voordelen van een bronpomp
- stil
- uit het zicht
- vorstschade is onmogelijk
- geen lekkende dichtingen
- geen problemen met lage waterstand
Curve
| m3/uur | 0,0 | 18 | 21 | 24 | 27 | 30 | 33 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| meters | 122 | 94 | 86 | 77 | 67 | 55 | 42 |
Specificaties
| Volt | 400 V |
|---|---|
| Ampère | 18,0 A |
| Frequentie | 50 hertz |
| kW (P2) | 7,5 kW |
| Opvoerhoogte | 122 meter |
| Max. m3/uur | 39,0 m3/uur |
| Nom. m3/uur | 24,0 m3/uur |
| Zandbestendigheid | 150 gram/m3 |
| Vloeistof | Schoon water |
| Aansluiting | 3" binnendraad |
| Diameter | 140 mm ⌀ |
| Lengte | 1.428 mm |
| Gewicht | 72,0 kg |
| Pomphuis | RVS 304 |
| Waaiers | Noryl |
| Pomp-as | RVS 304 |
| As koppeling | RVS 316 |
| Koelmiddel | Water & glycol |
| IP klasse | IP 68 |








