FKP P4 L75/19
Merk: FKP |
Made in: Italië
4″ bronpomp
400V 5,5kW
21,0 m3/uur
137 meter
Beschrijving
4″ bronpomp uitgevoerd in RVS 304 met Delrin waaiers op een keramische steunbus waardoor deze pomp probleemloos droog kan lopen. Geschikt voor installatie in bronnen met een minimum (binnen-)diameter van 105mm. Zandbestendig tot 250gr/m3, dus ook te gebruiken in bronnen die een beetje zand geven. Deze pomp is ideaal voor grote tuinen, kleine haspels en overige agrarische en industriële toepassingen waarbij een wat hogere druk een vereiste is.
Inbegrepen bij levering
- pomp met motor
- 1,5 meter stroomkabel
- handleiding
Voordelen van een bronpomp
- stil
- uit het zicht
- nooit meer vorstschade
- geen lekkende dichtingen
- lage waterstand is geen probleem
Curve
| m3/uur | 0,0 | 9,0 | 10,5 | 12,0 | 13,5 | 15,0 | 16,5 | 18,0 | 19,5 | 21,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| meters | 137 | 104 | 96 | 88 | 80 | 67 | 61 | 50 | 40 | 29 |
Specificaties
| Volt | 400 V |
|---|---|
| Ampère | 12,5 A |
| Frequentie | 50 hertz |
| kW (P2) | 5,5 kW |
| Opvoerhoogte | 137 meter |
| Max. m3/uur | 21,0 m3/uur |
| Nom. m3/uur | 13,5 m3/uur |
| Zandbestendigheid | 250 gram/m3 |
| Vloeistof | Schoon water |
| Aansluiting | 2" binnendraad |
| Diameter | 98 mm ⌀ |
| Lengte | 2.012 mm |
| Gewicht | 34,0 kg |
| Pomphuis | RVS 304 |
| Waaiers | Delrin |
| Pomp-as | RVS 431B |
| As koppeling | RVS 316L |
| Koelmiddel | Olie |
| IP klasse | IP 68 |







