FKP 4BO-T 2,2kW
Merk: FKP |
Made in: Italië
4″ bronpompmotor
400V
2,2kW
Olie gevuld
Beschrijving
Topkwaliteit onderhoudsvrije 4″ bronpomp motor 400V DOL met NEMA 4″ pompkoppeling. De behuizing van de motor is uitgevoerd in RVS 304. De motor is gevuld met een minerale olie (non-toxic) als koelmiddel. Max. 25 starts/uur en een minimale stroomsnelheid van 0,10m/s vereist voor goede koeling.
De motor is uitgevoerd met oversized lagers en FDA goedgekeurd koelmiddel zodat deze motor probleemloos ingezet kan worden bij temperaturen tot 35°C.
Wordt geleverd met 1,7 meter kabel 1,5mm2, maar deze kan simpel vervangen worden door een langere kabel met waterdichte connector of verlengt worden.
Inbegrepen bij levering
- motor
- 1,7 meter 1,5mm2 kabel
- handleiding
Specificaties
| Volt | 400 V |
|---|---|
| Ampère | 6,0 A |
| Frequentie | 50 hertz |
| kW (P2) | 2,2 kW |
| Diameter | 97,0 mm ⌀ |
| Lengte | 440 mm |
| Gewicht | 11,8 kg |
| NEMA | 4" koppeling |
| Max. temp. °C | 35°C |
| Max. diepte | 150 meter |
| Koelmiddel | Olie |
| IP klasse | IP 68 |








