FKP 6EW 11kW
Merk: FKP |
Made in: Italië
6″ bronpomp motor
400V
11kW
Water/glycol gevuld
Extra zware uitvoering
Beschrijving
Extra zwaar uitgevoerde 6″ bronpomp motor 400V DOL (Direct On Line – SD op aanvraag) met NEMA 6″ pompkoppeling. De behuizing van de motor is uitgevoerd in RVS 304 in combinatie met G25 en gevuld met een niet giftige watergel als koelmiddel. Max. 20 starts/uur en een minimale stroomsnelheid van 0,30m/s vereist voor goede koeling.
Extra zware uitvoering met oversized lagers en koelmiddel zodat deze motor ook ingezet kan worden bij temperaturen tot 35°C.
Wordt geleverd met 3 meter kabel 4mm2, maar deze kan simpel vervangen worden door een langere kabel met waterdichte connector of verlengt worden.
Inbegrepen bij levering
- motor
- 3 meter 4mm2 kabel
- handleiding
Specificaties
| Volt | 400 V |
|---|---|
| Ampère | 26,0 A |
| Frequentie | 50 hertz |
| kW (P2) | 11,0 kW |
| Diameter | 143,5 mm ⌀ |
| Lengte | 930 mm |
| Gewicht | 62 kg |
| NEMA | 6" koppeling |
| Max. temp. °C | 35°C |
| Max. diepte | 150 meter |
| Koelmiddel | Water & glycol |
| IP klasse | IP 68 |








