FKP 10EW 110kW
Merk: FKP |
Made in: Italië
8″ bronpomp motor
400V
110kW
Water/glycol gevuld
Extra zware uitvoering
Beschrijving
Extra zwaar uitgevoerde 10″ bronpomp motor 400V DOL (SD op aanvraag) met NEMA 10″ pompkoppeling. De behuizing van de motor is uitgevoerd in RVS 304 in combinatie met G25 en gevuld met een niet giftige watergel als koelmiddel. Max. 10 starts/uur en een minimale stroomsnelheid van 0,15 m/s vereist voor goede koeling.
Extra zware uitvoering met oversized lagers en koelmiddel zodat deze motor ook ingezet kan worden bij temperaturen tot 60°C.
Wordt geleverd met 5 meter kabel 35mm2, maar deze kan simpel vervangen worden door een langere kabel met waterdichte connector of verlengt worden.
Inbegrepen bij levering
- motor
- 5 meter 35mm2 kabel
- handleiding
Specificaties
| Volt | 400 V |
|---|---|
| Ampère | 217,0 A |
| Frequentie | 50 hertz |
| kW (P2) | 110,0 kW |
| Diameter | 240 mm ⌀ |
| Lengte | 1.920 mm |
| Gewicht | 385 kg |
| NEMA | 10" koppeling |
| Max. temp. °C | 60°C |
| Max. diepte | 500 meter |
| Koelmiddel | Water & glycol |
| IP klasse | IP 68 |








